پیام دکتر موسی کلهری دبیر دهمین کنفرانس ملی بتن

پیام دکتر موسی کلهری دبیر دهمین کنفرانس ملی بتن

1397/07/23

پیام دکتر موسی کلهری دبیر دهمین کنفرانس ملی بتن


 


باسلام به همه عزیزان شرکت کننده در دهمین کنفرانس ملی بتن و شانزدهمین همایش روز بتن، امیدواریم که انجمن بتواند رضایت شما را در طول برگزاری این مراسم جلب نماید. درخواست همیشگی ما این است که شما گرامیان نظرات سازنده خود را برای بهبود کنفرانس و همایش اعلام فرمائید و این مهم را از ما دریع نکنید.


در این چند ساله اخیر، کنفرانس و همایش روز بتن با ماه محرم حسینی مقارن شده که ماه امر به معروف و نهی از منکر است. همانگونه در سال گذشته خدمت دوستان حاضر در جلسه عرض کردیم وظیفه اصلی این انجمن نیز علاوه بر ترویج ارتقای دانش فنی بتن، بیان باید و نبایدهای مربوطه به ساخت و اجرا و بکارگیری بتن می باشد. در همه نوشته ها، سخنرانی ها، تدوین آئین نامه ها و مقررات ملی و استانداردها و دستورالعمل ها، صحبت از باید و نباید هاست که همان فرمان به درستی و خوبی ها و پرهیز دادن از بدی ها می باشد. بنابراین انجمن بتن در طول سالیان گذشته همواره از این روش پیروی نموده و در این مسیر گام برداشته است. در دو سه سال اخیر انجمن بتن ایران فعالیت گسترده ای را در تدوین استانداردها و آئین نامه بتن و مبحث نهم مقررات ملی و هم چنین تدوین نشریه 55 و 101 به همراه سازمان استاندارد و مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و سازمان برنامه و بودجه داشته است که نتایج آن را در سال جاری و سال آینده شاهد خواهیم بود.


همواره کنفرانس ها و همایش روز بتن شور و نشاط خاصی را در بین پژوهشگران و دست اندرکاران صنعت بتن ایجاد نموده و امید است در سال جاری نیز وضع بر همین منوال باشد و مشارکت همه اعضا را بدنبال آورد.


در این همایش نیز از طرح های برتر بتنی و برندگان مسابقات بتن اعضای حقوقی و مسابقات دانشجویی تقدیر بعمل خواهد آمد. سخنرانی های کلیدی در کنفرانس و همایش و ارائه مقالات بهمراه کارگاه آموزشی از جمله برنامه های امسال همچون سالهای گذشته خواهد بود.


امید است این برنامه ها برآورده کننده خواسته های شما عزیزان باشد.